Fašnik u Muzeju 2018.

Započeli smo s provođenjem programa Fašnik u Muzeju. Program uključuje predavanje o značenju i načinu obilježavanju Fašnika našeg kraja kao i besplatne kreativne radionice izrade maski. U programu mogu sudjelovati djeca vrtićke dobi, učenici nižih razreda osnovnih škola kao i djeca s raznim oblicima invalidnosti.

Popis održanih radionica:

– 05.02.2018, Fašnik u Muzeju, radionica izrade maski, DV Sisak Stari, Objekt Ciciban, 19 djece iz odgojnih Skupina Krijesnice i Oblačići, Voditelj radionice: Marijan Bogatić, viši muzejski pedagog

– 05.02.2018, Fašnik u Muzeju, radionica izrade maski, DV Sisak Stari, Objekt Ciciban, 16 djece iz odgojne Skupine Zvjezdice, Voditelj radionice: Marijan Bogatić, viši muzejski pedagog

– 6.02.2018, Fašnik u Muzeju, radionica izrade maski, DV Lekenik, 28 djece, Voditelji radionice: Marijan Bogatić, viši muzejski pedagog i Tea Fumić, muzejska pedagoginja – pripravnica.

– 6.02.2018, Fašnik u Muzeju, radionica izrade maski,OŠ Braća Bobetko, Centar igre i knjižnica igračaka “Krenimo zajedno” , 14 polaznika (odrasli i djeca), Voditelj radionice: Marijan Bogatić, viši muzejski pedagog

– 8.02.2018, Fašnik u Muzeju, radionica izrade maski, DV Sisak Novi, Objekt Maslačak, 21 polaznik iz odgojne skupine Zečići. Voditelji radionice: Marijan Bogatić, viši muzejski pedagog i Tea Fumić, muzejska pedagoginja – pripravnica.

– 8.02.2018, Fašnik u Muzeju, radionica izrade maski, DV Sisak Novi, Objekt Maslačak, 14 polaznika iz odgojne skupine Medvjedići. Voditelji radionice: Marijan Bogatić, viši muzejski pedagog i Tea Fumić, muzejska pedagoginja – pripravnica.

– 8.02.2018, Fašnik u Muzeju, radionica izrade maski, DV Sisak Novi, Objekt Maslačak, 17 polaznika iz odgojne skupine Lavići. Voditelji radionice: Marijan Bogatić, viši muzejski pedagog i Tea Fumić, muzejska pedagoginja – pripravnica.

– 12.02.2018, Fašnik u Muzeju, radionica izrade maski, OŠ Viktorovac Sisak, 21 učenik 2. C razreda, Voditelji radionice: Marijan Bogatić, viši muzejski pedagog i Iva Vidović kustosica – pripravnica.

– 12.02.2018, Fašnik u Muzeju, radionica izrade maski, OŠ Viktorovac Sisak, 23 učenika 2. A razreda, Voditelji radionice: Marijan Bogatić, viši muzejski pedagog i Iva Vidović kustosica – pripravnica.

– 12.02.2018, Fašnik u Muzeju, radionica izrade maski, OŠ Viktorovac Sisak, 23 učenika 2. B razreda, Voditelji radionice: Marijan Bogatić, viši muzejski pedagog i Iva Vidović kustosica – pripravnica.