Izložba ”Arhitekt Ivo Bartolić: modernistička arhitektura Siska”

U organizaciji Gradskog muzeja Sisak, 25. studenog 2016. otvorena je izložba “Arhitekt Ivo Bartolić: modernistička arhitektura Siska”, autorskog tima u sastavu dr. sc. Borka Bobovec, mr. sc. Vlatko Čakširan, dr. sc. Luka Korlaet, Sven Sorić mag. ing. arh.
Izložba je prikazala deset projekata iz područja stanovanja, javnih i turističkih sadržaja iz razdoblja od 1953. do 1961. godine. Cilj je bio na kvalitetnim i specifičnim primjerima prikazati konzistentnost Bartolićeve prakse kroz projekte različitih veličina, tipologija i projektnih programa. Izvorna dokumentacija i preslike iz doba njenog nastanka posuđene su iz arhive Arhitektonskog projektnog zavoda, iz Državnog arhiva u Sisku i Gradskog muzeja Sisak, a izložba je popraćena publikacijom s tekstovima njenih autora i katalogom projekata.